Qui som?

El nostre equip

Alex Giralt

DIRECCIÓ DE PROJECTES

agiralt@pukkas.com

Alex Peinado

MARQUETING DIGITAL

apeinado@pukkas.com

Edu Tejada

MAQUETACIÓ

etejada@pukkas.com

Elizabeth Rocabado

MAINTENANCE

erocabado@pukkas.com

Erica Meseguer

MAQUETACIÓ

emeseguer@pukkas.com

Esther Cortines

SOCIAL MITJANA

ecortinas@pukkas.com

Félix Sandoval

PROGRAMACIÓ

fsandoval@pukkas.com

Ferran Obiols

DIRECCIÓ DE PROJECTES

fobiols@pukkas.com

Joan Ubia

CHIEF MÀRQUETING OFFICER

jubia@pukkas.com

Jordi Granell

DIRECCIÓ D’ART

jgranell@pukkas.com

Jorge Martín

ANÀLISI I PROGRAMACIÓ

jmartin@pukkas.com

Jose Maria Serra

DIRECCIÓ GENERAL

jmserra@pukkas.com

Miquel Cirera

ADREÇA FINANCERA

mcirera@pukkas.com

Monica Yoldi

ADMINISTRACIÓ

myoldi@pukkas.com

Nicole Camacho

MÀRQUETING DIGITAL

ncamacho@pukkas.com

Pol Segarra

PROGRAMACIÓ

psegarra@pukkas.com

Robert Garzón

ILLUMINATI DEVELOPER

rgarzon@pukkas.com

Sheila Torres

COMUNICACIÓ CREATIVA

storres@pukkas.com

Wesley Beltre

MAQUETACIÓ

wbeltre@pukkas.com

Robert Garzón

ILLUMINATI DEVELOPER

rgarzon@pukkas.com

Sheila Torres

COMUNICACIÓ CREATIVA

storres@pukkas.com

Vols treballar amb nosaltres?

Uneix-te al nostre equip